Süper Bosch Diesel Service Hakkında

Süper Dizel Bosch Dizel Servisi Konya ilinin Selçuklu ilçesinde ve genel olarak İç Anadolu Bölgesi'nin geniş bir çevresinde yüksek standartlı hizmetlerini müşterilerine tanıtmıştır. Teknolojiye ve uzmanlığa yapmış olduğumuz yatırımlar sayesinde, dizel araçların bakım, onarım ve değişim hizmetlerini en uygun şekilde yerine getirmiş durumdayız. Müşterimize vermiş olduğumuz güven anlayışı, markamızın bize sağlamış olduğu önemli bir fırsatı gözler önüne getirmektedir. Bir asırlık bir teknoloji ve geçmişe sahip olan markamızın bize sağlamış olduğu imkânlarla her zaman müşterilerimizin yanında olmuş durumdayız.

Dizel araçların kullanıldığı pek çok sektörde, bizim hizmet katkılarımızı görmek söz konusu olmaktadır. Garantili onarım ve güvenilir satış hizmetleri noktasında, servisimizin sağlamış olduğu tüm imkânlara güvenebilirsiniz. Kalibrasyon ve test çözümlerimizin yanı sıra, gerektiğinde yedek parça tedariki ve montaj hizmetlerimiz aracınızın performansını arttıran çözümler yaratmaktadır. Her bir işlemi büyük bir titizlikle ve yüksek teknoloji desteği ile yerine getirmek durumundayız.

Taşımacılık, madencilik, otomotiv, tarım, inşaat, enerji ve denizcilik gibi çok önemli olan sektörlerin tamamında verdiğimiz hizmetler, bu sektörlerin çalışma performansını olumlu şekilde etkilemektedir. Hizmete başladığımız günden bu yana uzmanlığa büyük önem verip tecrübeyi her zaman önceleyen çalışmalar yapmış durumdayız. Servis altyapımız çok modern ve oldukça gelişmiş bir imkâna sahiptir. İş kapasitesi oldukça yüksek olan servis istasyonlarımız, donanımlı ve gelişmiş takımlarla desteklenmektedir. Bu takım ve teknolojileri verimli kullanan uzman kadromuz, ihtiyaçlarınızı güvenle karşılayıp sizin için hızlı çözümler oluşturmak durumundadır.

Servisimizin temel görevleri arasında, iş makineleri ve dizel araçların bir an evvel kendi sektöründe çalışmaya devam etmesi önemli bir yer tutmaktadır. İş kaybı ve işgücü zararını önleme konusunda attığımız adımlar, pratik ve ekonomik hizmet çözümlerimizle müşterilerimize büyük avantajlar sağlamıştır. Dizel aracı bulunan herkesi servisimize ve ekonomik hizmetlerimize davet ediyoruz.

Misyonumuz

Bosch dizel teknolojisinin marka kalitesi bize çok önemli sorumluluklar yüklemiştir. Görev ve sorumluluklarını bilerek çalışan servisimiz, aracınızdaki tüm sorunları hızlı ve pratik çözümlerle giderme yoluna gitmiştir. Müşteri memnuniyeti ve ekonomik hizmet noktasında aradığınız tüm çözümleri servisimizde bulabilirsiniz. Görevini çok iyi bilen kadromuz, markasına yakışan çözümlerle size destek olacaktır.

Vizyonumuz

Bu zamana kadar yapmış olduğumuz çalışmalar, geçmişten bugüne nasıl geldiğimizi göstermektedir. Sürekli artan bir teknoloji kullanımı, servisimizin her zaman önem verdiği ve öne taşıdığı konular arasında yer almıştır. Geçmişte üst düzey hizmetlerimiz, gelecekte vereceğimiz kaliteli hizmetin adeta referansı olmuştur.

Hemen Ara Yol Tarifi
X